NEDIS LNLGTRHWT

Noční světlo NEDIS LNLGTRHWT Toto Nedis nouzové orientační světlo znamená konec stresujícímu hledání svítilen či svíček při výpadku energie. Stačí zapojit držák do elektrické...
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 112 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 676 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 288 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč93 % • 2 905 recenzíDalší informace

Barva
bílá

• Vše Ok
  • , zakoupeno v tipa.eu

• SKVĚLÝ VÝROBEK. Světýlko svítí velkým světlem. Mám v předsíni a osvítí ji celou, jasným světlem. Jsem MAXIMÁLNĚ SPOKOJENA.
    • Žádnou nemá.

Bezvadné světlo. Krásně a jasně svítí. Všem vřele doporučuji. Za mne spokojenost na 1*.

• , zakoupeno v tipa.eu

Výborná a hlavně praktická baterka a svítidlo k posteli a do pokoje,již jsme zakoupili dříve,a protože to je svítidlo víc jak bezvadné máme s ním zkušenosti,tak jsme museli přikoupit další,také hlavně nemusím shánět baterie,dám nabít do zásuvky a svítí,prostě paráda.,velmi užitečné-dva v jednom.

Barva
bílá

Noční světlo NEDIS LNLGTRHWT

Toto Nedis nouzové orientační světlo znamená konec stresujícímu hledání svítilen či svíček při výpadku energie. Stačí zapojit držák do elektrické zásuvky a světlo se začne nabíjet. Pokud se napájení odpojí, ať už kvůli tomu, že svítilnu vyjmete z držáku nebo kvůli výpadku elektřiny, rozsvítí se automaticky jasná LED kontrolka. Nouzové orientační světlo můžete přepnout do nastavení pohybového snímače nebo ho nechat v noci nepřetržitě svítit. Slouží poté jako stále zapojené noční světlo. Dá se také použít v rámci třetího nastavení jako svítilna nabízející zaměřený světelný paprsek.

Vlastnosti:

• 2 v 1: orientační světlo a svítilna
  • Uživatelsky přívětivá indukční nabíjecí stanice: není zapotřebí dokonalé zarovnání
  • Stylové, čisté provedení

Obsah balení:

• Svítidlo
  • Nabíjecí stanice
  • Manuál

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vše Ok

• Žádnou nemá.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: